+420 558 651 075 zateplovanifasad@seznam.cz

Jak probíhá spolupráce

Na Vaší spokojenosti nám opravdu záleží, a proto se naše služby snažíme neustále zkvalitňovat a přizpůsobovat požadavkům moderních zákazníků.

  • Zákazníkům poskytujeme bezplatnou konzultaci a předběžný odhad ceny požadovaných úprav, a to jak osobně, tak i prostřednictvím telefonu či emailu.
  • Na veškeré montážní služby poskytujeme doživotní záruku.

Postup prací – Instalace systému VINYL SIDING pro zateplení domu:

  • Na zdivo připevníme rošt z dřevěných hranolků, na nějž následně upevníme systém do sebe zapadajících fasádních zámků VINYL SIDING.
  • Fasádu přibíjíme hřebíky ošetřenými proti korozi nebo šroubujeme pomocí vrutů.
  • Mezi trámky vkládáme tepelnou izolaci (skelnou vatu).

Při montáži odvětrané fasády je důležité pamatovat na rozpínání a smršťování materiálu vlivem tepelných změn a dodržovat důležité dilatační mezery.

Údržba ze strany uživatele je minimální. Fasáda je lehce omyvatelná, a to i saponátovými a chemickými přípravky (při potřísnění barvou lze k vyčištění použít i ředidlo). Výsledná fasáda na bází systému VINYL SIDING je velice pružná. Pokud se ji přesto podaří poškodit, je výměna kteréhokoliv dílu za nový velice jednoduchá.

Výsledkem je kompletní řešení všech detailů fasády a zateplení vašeho domu.

 

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018