+420 608 832 490

O nás

Vážení zákazníci,
vítejte na oficiálních webových stránkách společnosti COMFORT DOBRATICE – zateplení, s.r.o., která se zabývá zejména dovozem, distribucí a profesionální montáží zateplených a odvětraných fasádních obkladů VINYL SIDING.

Společnost COMFORT DOBRATICE – zateplení, s.r.o. vznikla v roce 2012. Díky našim mnohaletým zkušenostem a bohaté praxi v oboru jsme schopni bez problému zvládnout i ty nejnáročnější zakázky, o čemž svědčí realizace zateplených odvětraných fasád na stavbách po celé České republice a zahraničí. Vysoká kvalita našich služeb se odráží zejména v maximální spokojenosti našich zákazníků, kteří oceňují precizní provedení a naprostou bezúdržbovost našich fasád.

VINYL SIDING
Hledáte úsporu na topení, suchý byt bez plísní či bezúdržbovou fasádu? Pak neváhejte a vyzkoušejte některý z moderních fasádních systémů VINYL SIDING.

VINYL SIDING je vysoce propracovaný systém zateplení, který díky použití hydrofobizované skelné vaty zabezpečuje prodyšnost zdiva a eliminuje tak veškerou nežádoucí vlhkost.

Profesionálním zpracováním zakázky u naší společnosti získáte následující výhody:

  • Výrazný nárůst úspory tepelné energie (až o 35%)
  • Bezúdržbovost a snadná omyvatelnost fasády
  • Výběr z pestré palety barevných provedení (včetně líbivých imitací dřeva)
  • Profesionální a odborná montáž
  • Nezávazné zpracování cenové nabídky zdarma

Detailní informace o našich službách naleznete v záložce „naše kompletní služby“.

Společnost COMFORT DOBRATICE – zateplení, s.r.o. je již tradičním poskytovatelem služeb z oblasti distribuce a montáže zateplených a odvětraných fasádních obkladů a plášťů. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zcela určujícím faktorem, a proto se vždy ze všech sil snažíme o splnění zakázky v co možná nejkratším časovém úseku. Ke své práci používáme jen ty nejkvalitnější materiály a naši zaměstnanci jsou vybírání dle přísných profesních kritérií.

V případě zájmu o využití našich služeb nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 608 832 490.

Na spolupráci s Vámi se těší,
COMFORT DOBRATICE – zateplení, s.r.o.